Bitcoin AUM Yüzde 9.5 Düştü

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Yönetim altındaki Bitcoin varlıkları (AUM) piyasası Kasım ayında %9.5 düşüşle 48.7 milyar dolara geriledi. Bir CryptoCompare raporuna göre, Bitcoin AUM piyasası Kasım ayında %9.5 düşüşle 48.7 milyar dolara düşerek Temmuz ayından bu yana yılın en büyük aylık geri çekilmesini işaret etti. Öte yandan, ETH gibi altcoin tabanlı kripto fonları, AUM’larının %5.4 artarak 16.6 milyar dolara çıktığını gördü.

Tüm dijital varlık yatırım ürünlerindeki toplam AUM, %5.5 düşerek 70.0 milyar dolara düştü; bu, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.000 doların üzerine çıktığından beri devam eden ayı piyasasına denk geliyor. %9,5’lik düşüşün bir sonucu olarak, Bitcoin AUM pazarı toplam AUM payının %70.6’sını temsil ediyor. Bununla birlikte, Ethereum’un AUM’si %5.4 artarak 16,6 milyar dolara yükselirken, diğer kripto varlıkları temsil eden AUM’ler 2,6 milyar dolar arttı.

binance
AUM
AUM

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz