Bitcoin Araştırmacısı XRP’nin Değersiz Olduğunu Söyledi

Ünlü Bitcoin araştırmacısı ve podcast sunucusu Peter McCormack, XRP’nin yetersiz olduğunu dile getirdi. Analist Bitcoin’i değerli görürken altcoinlerin işe yaramaz olduğunu belirtti. Hemen hemen her kripto para hakkında konuşan McCormack 2015’in başından bu yana aktif olmayan bir kripto para olan Potato Coin (SPUDS) ile XRP’Yİ aynı kefeye koydu. ,

McCormarck XRP ile birlikte sırasıyla Dash, BCash, BSV, ETH ve Tron’u da eleştirdi. Bununla birlikte, modern dünyanın sorunları çok daha büyük çözümler gerektirmesine rağmen, tek değerli kriptonun Bitcoin (BTC) olduğunu iddia etti.

binance

Bu kışkırtıcı tweet’ten sonra, altcoin topluluklarının aktif üyeleri, kripto paralarının hangi kullanım durumlarına göre önemli olduklarını açıklamaya karar verdiler. Ripple kullanıcıları sınır ötesi havaleler veya kurumsal işlemler için kullanıldığı birçok örnek verdiler. Ayrıca MoneyGram ile yakın tarihli bir ortaklığı hatırlattılar.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz