Bitcoin Aktif Arzı Son 22 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Glassnode analitik veri sağlayıcısı tarafından yayınlanan son verilere göre, Bitcoin aktif arzı 22 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Son yirmi dört saatte elde edilen veriler Bitcoin’in aktif 3y-5y (1 günlük MA) arzının 22 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını gösterdi ve Glassnode şu anda toplamda 1.698.155.367 BTC olduğunu gösteren bir grafik paylaştı. Glassnode aynı zamanda aktif cüzdan sayısının %16.1 düştüğünü ortaya çıkardı. Artık Bitcoin, geçmişe kıyasla önemli bir süre için 10 bin dolar seviyesinin üzerinde olduğu için, yatırımcıların Bitcoin’lerini ellerinde tutmayı seçtiklerinin ve varlığı bir değer deposu olarak kullanmayı tercih ettiklerinin göstergesi olabilir.

binance

Ayrıca Bitcoin’e 425 milyon dolar harcayan Microstrategy şirketinin CEO’su olan Michael Saylor, lider kripto para Bitcoin hakkında konuşmaya devam etti. Saylor, BTC’nin başarılı olmasına yardımcı olabilecek dört temel faktörü paylaştı. Bunlar benimseme, yararlılık, verimlilik ve son olarak enflasyon.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz