Bitcoin 60 Bin Doların Altına Düştü

Bitcoin
Bitcoin

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) günler sonra 60 bin dolarlık önemli seviyesinin altına düştü. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, en büyük iki kripto varlığı olan Bitcoin ve Ethereum, Bybt hizmeti tarafından borsalar arasında 500 milyon USD’nin üzerinde likidite fark edildiğinden, fiyatı 60.000 dolar ve 4.000 doların altına geriledi. Kral kripto, 60.000 dolar seviyesinin altına düştü ve Ethereum’u onunla birlikte 4.000 doların altına sürükledi. Ancak ETH şimdiye kadar 4.000 doların üzerinde toparlandı.

Bybt tarafından paylaşılan verilere göre, son bir saat içinde, birden fazla kripto borsasında toplam 517,02 milyon dolar değerinde kripto pozisyonu likidite edildi. Bunun toplam 503.9 milyon doları Binance, Bitfinex, Huobi, Bitmex, FTX ve diğer dijital ticaret platformlarında uzun vadeli işlemlerde tasfiye edildi. Bunun üzerine Bitcoin sadece birkaç dakika içinde neredeyse 2.000 dolar kaybetti. Ayrıca, Bitcoin uzun vadeli traderları karlarının bir kısmını geri çekiyor gibi görünüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz