“Bitcoin 55 Bin Dolara Yükselebilir”

Yükselişe geçen lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) dün gece 52 bin dolarlık rekor seviyesine ulaştı. Son aylarda kurumsal firmaların Bitcoin’e yatırım yapması Bitcoin’in fiyatının yükselmesine neden oldu. Ancak büyük firmaların sınırlı bir varlık olan Bitcoin’e yatırım yapması likidite krizinin ortaya çıkmasını sağladı.

Bir kripto para birimi analitik platformu olan Jarvis Labs’ın ortağı Ben Lilly, kurumların Bitcoin’in aktif arzının büyük bir bölümünü satın almasının bir likidite krizine yol açtığını belirtti. Lilly, bu kriz devam ederse Bitcoin fiyatının daha da büyüyebileceğini ekledi. Bitcoin’in sınırlı olmasının talep baskısını artırdığını belirten Lilly, yayınladığı grafikte Bitcoin’in yükselebileceğini tahmin etti. Şu an itibariyle, kripto para biriminin yukarı yönlü bir onay beklediğine dikkat çeken Lilly, Bitcoin’in 55 bin dolara ulaşabileceğini iddia etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz