Milyarder Yatırımcıdan Bitcoin’in Gelecek Tahmini

Social Capital’den Chamath Palihapitiya, kriz sırasında yatırımları tartışmak için Anthony Pompliano ile bir araya geldi. Pomp Podcast yayınının sonuncusunda bu ikili devam eden karantina, zor zamanların yatırım stratejileri ve pandemi sonrası dünya hakkında konuştu. Bu konuşma esnasında lider kripto birimi Bitcoin’i de es geçmediler.

İlk Bitcoin’ini 2013 senesinde alan Palihapitiya, bu kadar zaman geçmesine rağmen hala lider kripto para olan Bitcoin’in çok değişken olmasından dolayı çok spekülatif  olduğunu düşünüyor. Palihapitiya’ya göre Bitcoin fiyatı birkaç gün içinde keskin yükselişler ya da düşüşler yaşayabilir. Ayrıca milyarder Bitcoin’in önümüzdeki on sene içinde yeni altın standardı haline geleceğini belirtti. Bu, bankalar ve hükümetler için son derece istenmeyen bir durum olsa da, Palihapitiya bu sürecin bireyler tarafından yönlendirilebileceğine inanıyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz