Bitcoin 2020 Yılında Neredeyse Yüzde 90 Artış Gösterdi

CNBC’nin Fast Money programına katılan Grayscale’in genel müdürü Michael Sonnenshein, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile ilgili görüşlerini paylaştı. Bitcoin yükselişini Microstrategy ve Square gibi kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e yönelmesine bağlayan Sonnenshein, PayPal devinin de geçtiğimiz hafta Bitcoin’i desteklemeye başladığını hatırlattı. Sonnenshein, Grayscale şirketinin bu yıl yatırımcılardan 2,5 milyar dolardan fazla fon girişi gördüğünü açıkladı.

Grayscale’in genel müdürü, yatırımcıların artık Bitcoin’i görmezden gelemeyeceğini söyledi. Bununla birlikte Sonnenshein, Bitcoin’in 2020 başladığından bu yana, neredeyse %90 büyüme gösterdiğini ve bu artış ile birlikte Bitcoin’in hisse senedi piyasalarından, altından ve diğer birçok varlık sınıfından önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini ifade etti. Ayrıca Sonnenshein, Bitcoin’in düşüşe geçse bile her seferinde daha güçlü geri döndüğünü söyledi ve Mart ayında yaşanan piyasa çöküşünden bu yana Bitcoin’in ciddi bir yükseliş kaydettiğini hatırlattı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz