Yarılanmayla Beraber Bitcoin 20 Bin Dolar Olacak mı?

Bilindiği üzere Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs nedeniyle dünya küresel ekonomik kriz tehdidiyle karşı karşıya. Bununla birlikte, 20 Nisan tarihinde Petrol fiyatı sıfırın altına düştü. Bu koşullarda, yaklaşan Bitcoin yarılanmasına yönelik yükseliş beklentileri arttı. Moon Carl olarak da bilinen trader Carl Eric Martin mevcut ekonomik durumda Bitcoin fiyatı yükseleceğini öngördü. Analiste göre, Bitcoin yarılanma ile birlikte 20.000 dolara yükselebilir. Ayrıca trader Christopher Jaszczynski de 20.000 doların Bitcoin’in mevcut durumunda gerçekçi bir fiyat tahmini olduğunu vurguladı.

binance

VanEck’in dijital para stratejisti Gabor Gurbacs, Bitcoin’de yükseliş beklediğini açıkladı. Finansal piyasalar ile Bitcoin’i karşılaştıran Gurbacs, Bitcoin’in “çoğu pazardan daha anlamlı” olduğunu belirtti. Ayrıca, yalnızca ABD’de milyonlarca insanın işini kaybetmeine değindi ve Bitcoin’in bu sorunun çözümüne yardımcı olacağını söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz