“Bitcoin 100 Bin Dolara Doğru İlerliyor”

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, Bitcoin’in (BTC) 100 bin dolara doğru gittiğine inanıyor. Grayscale’in ana şirketi olan Digital Currency Group’un kurucusu Barry Silbert, Bitcoin’in muhtemel yönü hakkındaki görüşlerini paylaştı. Silbert, 100 bin dolarlık fiyat çizgisini lider kripto para birimi Bitcoin için bir “mıknatıs” olarak nitelendirdi. Silbert, iki yıl önce 22 Haziran’da 20.000 dolar seviyesi için de benzer bir tweet atmıştı. O gün, önde gelen kripto para 4.023 dolardan işlem görüyordu ve Aralık 2017’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları yeniden yakalamadan on ay önceydi. Ayrıca geçen yıl Barry Silbert, kripto para birimlerinin çoğunun başarısız olacağını iddia etti, ancak Bitcoin kral olmaya devam edeceğini belirtti.

binance

Son Aylarda Bitcoin

Bu yıl, 14 Nisan’da Bitcoin, 64,863 dolarlık yeni bir tarihi zirveye yükseldi. Ancak Elon Musk’ın Bitcoin’in çevre dostu olmayan bir para birimi olduğu söylemesi ve Çin’in BTC madencileri üzerindeki baskısı Bitcoin’in büyük bir düzeltme kaydetmesine neden oldu ve BTC 30 bin dolara kadar geriledi. Şimdiye kadar, toparlandı ve Cumartesi günü 48 bin dolar seviyesini aşmaya çalıştı. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin şimdilerde 45.817 dolardan işlem görüyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz