Bir Haftada 226 Milyon Dolarlık BTC Kurumlara Giriş Yaptı

BTC
BTC

Bir haftada lider kripto para biriminde 226 milyon dolar kurumsal giriş aldı. CoinShares bloguna göre, Bitcoin için bir başka olumlu haftayla birlikte, dijital varlıklarla ilgili yatırım ürünlerinde toplam 226 milyon dolarlık giriş görüldü ve bu da pazara art arda sekizinci hafta pozitif giriş kaydetmesine neden oldu. Artan giriş oranları, büyük olasılıkla ABD’de bir Bitcoin ETF’sine potansiyel olarak izin verme konusunda bir ipucu veren SEC başkanı Gary Gensler tarafından yapılan açıklamalara bağlı.

Bitcoin girişleri güçlü bir pozitif eğilim gösterirken, Ethereum 14 milyon dolarlık bir kayıpla karşı karşıya. Bitcoin’de güçlü bir fiyat rallisi ile Ethereum’un pazar payı sürekli düşüyor. Ethereum önceden kurulmuş pazar payını kaybetse de Solana ve Cardano gibi altcoinler sürekli yükseliyor ve güçlü girişler görüyor. Şu anda, Solana ağı, Ethereum’a kıyasla daha düşük ücretler nedeniyle NFT topluluğunun çoğunluğu tarafından tercih ediliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikShiba Inu En Büyük 11. Kripto Para Birimi Oldu
Sonraki İçerik1.58 Milyar USDT Transfer Edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz