Bir Büyük Borsa Daha YFI Token’ini Listeledi

Merkeziyetsiz finans (DeFi) projelerinden biri olan ve son haftalarda oldukça popüler hale gelen kripto para Yearn.finance (YFI) Coinbase borsası tarafından listelendi. Bugünden itibaren New York dışında Coinbase’in desteklediği her bölgede YFI alım satımı gerçekleştirilebilecek. Coinbase borsasının bu token’i eklemesi kullanıcılarının ABD doları ile satın almalarına izin vereceği için önemlidir. YFI halihazırda Coinbase’in ana rakibi Binance borsasında listelendi ve Binance kullanıcıları onu Bitcoin veya üç stabilcoin ile satın alıyor.

Değersiz bir kripto para olarak tasarlanan YFI token’i son haftalarda devasa bir yükseliş kaydetti. Geçtiğimiz ayın başlarında 4.500 dolardan işlem gören YFI şimdilerde 33.500 dolara ulaştı. Token’in şu anda 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri olduğu bildirildi ve bu da onu ilk 20 token’in hemen arkasında listelenmesine neden oldu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz