Binance Zcash Vadeli İşlem Sözleşmelerini Piyasaya Sürüyor

Binance Futures platformu maksimum 50 kat kaldıraçlı Zcash (ZEC)- Tether (USDT) daimi vadeli işlem sözleşmesini piyasaya sürecek. Binance borsasının bugün yaptığı duyuruya göre yeni ZEC/USDT sözleşmeleri, 5 Ocak sabah 8’den itibaren işlem görmeye başlayacak. Sürekli vadeli işlem sözleşmelerinin, geleneksel vadeli işlem sözleşmelerinin aksine bir vade veya ödeme tarihi yok bu nedenle yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, vadeli işlem platformunun kurumsal yatırımcılardan büyük ilgi gördüğünü belirtti.

binance

Ayrıca Binance borsası, vadeli işlem platformunun yanı sıra küresel genişlemeye odaklanıyor ve kripto para yatırım seçeneklerini çoğaltmaya çalışıyor. Geçtiğimiz hafta yayınladığımız haberde de hatırlayacağınız üzere rakip borsa Huobi’nin eski yöneticilerinden Josh Goodbody’i Avrupa ve Latin Amerika’daki büyüme faaliyetlerini yürütmesi için işe aldı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz