Binance ve Ripple Arasında 674.5 Milyon XRP Taşındı

XRPL Monitor hesabının son yayınladığı verilere göre, son yirmi saat içinde kripto ticaret devi Binance ve Ripple şirketi arasında toplamda 163,899,215 dolara denk gelen 674,5 milyon XRP transferi gerçekleştirildi. Ripple şirketi 9,719,459 dolarlık 40 milyon XRP transfer etti. On milyon XRP, Ripple’ın Lüksemburg, Bitstamp’taki ODL koridoruna kaydırıldı. Öte yandan Binance borsası her biri 267 milyon XRP taşıyan iki işlem gerçekleştirdi. Daha sonra Binance üçüncü işlemde 50 milyon XRP taşıdı ve dördüncü işlem sonunda toplam 634,5 milyon XRP işlemi gerçekleştirmiş oldu.

binance

Bu arada Ripple müşterisi Azimo, platformunu kullanarak Avustralya’dan para transferi yapmak isteyenler için işleri kolaylaştırmayı amaçladığını duyurdu. Azimo ayrıca Avustralya’da yaşayan Çinli göçmenlerle çalışmaya başlamayı planlıyor ve Azimo’nun Alipay deviyle entegrasyonundan sonra, sadece Alipay ID’lerini kullanarak Çin’e sorunsuz bir şekilde para gönderebilecekler.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz