Binance.US Solana Metaverse’de Ofis Kurdu

Binance.US
Binance.US

Kripto borsası Binance.US, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir metaverse platformu olan Portals’ta bir alan inşa ediyor. Portals, kullanıcıların binaları ve etkileşimli odaları keşfedebilecekleri yoğun bir kentsel ortam oluşturur. Portals topluluk ve ortaklıklar başkanı Chris Lund, Binance.US, en son haberleri, çizelgeleri ve olayları sanal olarak sunmaya odaklanarak Portals Downtown’da bir yer ediniyor” dedi. Lund, kripto borsası FTX’in ABD kolu olan FTX.US’un da Portals’ta kendi ofisini kuracağını söyledi. Portals, yüksek hızlı Solana blok zincirinde metaverse çılgınlığını yakalamak için erken bir favori gibi görünüyor.

Binance.US sözcüsü Zachary Tindall, sanal yapının borsa kullanıcıları için bir buluşma yeri olacağını belirtti. Tindall “Binance.US topluluğunun bir araya gelmesi için meta veri tabanında bir alan yaratıyoruz” diye ekledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz