Binance.US CEO’su İstifa Etti

Eski Para Birimi Denetçisi Brian Brooks, bildirilen işlem hacimlerine göre dünyanın en büyük kripto para borsasının ABD şubesi olan Binance.US’in CEO’luğundan aniden istifa etti. Brooks yayınladığı tweet’te beklenmedik istifasının arkasındaki nedenin “stratejik yön üzerindeki farklılıkların” olduğunu ima etti. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise bu durumun kullanıcıları “hiçbir şekilde” etkilemeyeceğine dair güvence verdi. Zhao, Brooks’u “paha biçilmez” çalışması için övdü ve bir sonraki tweet’te ona iyi dileklerde bulundu.

binance

Eski üst düzey banka düzenleyicisi, OCC’den ayrıldıktan sonra Mayıs ayı başlarında Binance.US CEO’su olarak göreve başlamıştı. Görev süresi boyunca Binance bir dizi ülkede ciddi düzenleyici incelemeye girdi. Zhao tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet’e göre, bu, borsanın düzenleyici uyum için proaktif bir yaklaşım benimsemesini sağladı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz