Binance.US CEO’su ABD’deki Kripto Para Benimsenmesini Arttırmak İstiyor

Binance.US kurucusu ve CEO’su Catherine Coley ABD’deki Bitcoin durumu ve kripto para biriminin benimsenmesi hakkında konuştu. Coley, ABD’nin tipik olarak inovasyon ve girişimcilik konusunda dünya lideri olarak görüldüğüne dikkat çekti. Ancak Coley kripto para benimsenmesi konusunda ABD’nin geride kaldığını da kabul etti. Amerikalıların % 55’i hisse senedine sahipken, sadece % 6’sı Bitcoin’e sahip. Bununla birlikte Amerikalıların % 68’i Bitcoin satın almayı ve satın almayı planlamadıklarını söylüyor.

Coley bunun nedeninin kitle iletişim araçları tarafından körüklenen büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu öne sürdü. Coley’e göre kripto sektöründe çok daha fazla gazeteciye ihtiyaç var ve kriptonun değerini tanımak ve önyargısız ve kapsamlı araştırmalarla tüketicileri eğitmenin yollarını aramak gerekiyor. Coley ancak bu şekilde ABD’deki kripto para benimsemesini arttırılabileceğini belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz