Binance Son İddiaları Reddetti

Dünyanın en iyi borsalarından olan Binance şirketi 2018’in Kasım ayında bir kullanıcının dondurulan hesabından yüz binlerce doları “zimmetine geçirdiği” iddiasıyla suçlandı. Bunun üzerine Binance, konu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı ve Güney Kore kolluk kuvvetlerinin talebi üzerine fonların dondurulduğunu ve hesap sahibinin listeleme ücreti dolandırıcılığı yoluyla 3.995 Ethereum aldığını iddia etti. Ayrıca borsa bu iddiaları desteklemek için yazışmaların bulunduğu ekran görüntülerini ilgili makamlara da gönderdi.

Daha sonra Binance şirketi yaptığı açıklamada kimliği belirsiz bir kişinin Koreli bir kripto para birimi projesinin e-posta hesabına yetkisiz erişim sağladığını ve bazı kişilere borsalarda kripto para birimlerini belli bir ücret karşılığında listelemeye yardımcı olacağını söylediğini açıkladı. Böylelikle Kore kolluk kuvveti, borsadaki bir kullanıcının çalınan fonların çoğunluğunu aldığını ve fonun mağdura geri gönderilmesini istedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz