Binance Singapur’un Yatırımcı Uyarı Listesine Eklendi

Binance
Binance

Sektörün en büyük kripto borsası Binance, bugün Singapur’un Para Otoritesi (MAS) Yatırımcı Uyarı Listesine eklendi. MAS, Singapur’un merkez bankası ve mali düzenleyicisidir ve hem para politikasını denetler hem de ülkenin mali sektörünü izler. Binance.com, Singapur Para Otoritesinin resmi web sitesinde Yatırımcı Uyarı Listesinde yer aldı. Yatırımcı Uyarı Listesi, yetkili makam tarafından yanlış bir şekilde lisanslı veya düzenlenmiş olarak algılanabilecek, düzenlemeye tabi olmayan kişi veya kuruluşları içerir. Kripto para borsası 2 Eylül’de listeye eklendi.

Hem ABD hem de AB’deki çeşitli düzenleyicilerden gelen yoğun düzenlemeler nedeniyle son ay borsa için verimli ve kolay geçmedi. Daha önce Binance, düzenleyicilere uymanın bir yolu olarak zorunlu KYC önlemlerini uygulamaya koymuştu. Artık tüm yeni kullanıcıların, kripto para yatırma ve çekme dahil Binance tarafından sağlanan hizmetleri kullanabilmeleri için bir ara doğrulama sürecini tamamlamaları gerekiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikADA İlk Kez 3 Doları Aştı
Sonraki İçerikBitcoin 50 Bin Dolara Yükseldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz