Binance, LUNA Daimi Sözleşmelerini Delist Etti

Binance
Binance

Çöken Terra ağının kripto para birimleri Luna (LUNA) ve TerraUSD (UST) arasında kripto borsası Binance, ilgili ticaret hizmetlerini devre dışı bırakmaya devam ediyor. Binance, Salı günü ABD dolarına sabitlenen UST sabit parasının ortasında LUNA ve UST için para çekme işlemlerini askıya aldı. Şimdi de Binance’in türev kolu Binance Futures, şirketin Perşembe günü yaptığı resmi duyuruya göre, kripto para marjlı LUNA daimi sözleşmelerini listeden çıkardı.

Platform tarafından yapılan açıklamada, “Kullanıcılara, otomatik ödemeyi önlemek için listeden çıkarma süresinden önce açık pozisyonları kapatmaları tavsiye edilir” denildi. Binance Vadeli İşlemler ayrıca, kaldıraç katmanlarını azaltarak ve token marjlı LUNA daimi sözleşmeleri için marj katmanlarını güncelleyerek sözleşmelerde otomatik ödemeler yapmaya başladı. Bu nedenle, 8x kaldıraç katmanı artık LUNA daimi sözleşmeleri için Binance’de mevcut olan maksimum kaldıraç katmanıdır ve daha önceki maksimum kullanılabilir kaldıraç olan 21-25x’in yerini aldo.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz