Binance Kendi NFT Platformunu Kuracak

Binance
Binance

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kendi NFT platformunu kuruyor. Bugün yapılan açıklamaya göre şirket son zamanların popüler uygulaması non-fungible token (NFT) endüstrisine giriyor. Haziran ayında piyasaya sürülecek olan Binance’in yeni NFT platformu Binance.com ile aynı hesap sistemini paylaşacak. Binance NFT başkanı Helen Hai, Binance’in blockchain altyapısına dayanan Binance NFT’nin minimum NFT işlem maliyetleri sağlamayı hedeflediğini söyledi. Duyuruya göre, Binance NFT, günlük kullanıcıların NFT oluşturmasına izin veren bir “Ticaret Pazarı” dahil olmak üzere iki ana mekanda başlayacak ve Binance %1 işlem ücreti talep edecek. Borsanın CEO’su Changpeng Zhao konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

” Binance, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor ve bunların çoğu artık hızla büyüyen NFT alanına erişebilecek. Küresel olarak para özgürlüğü ve kapsayıcı bir ekosistem oluşturma taahhüdümüz doğrultusunda, Binance NFT pazarı, kullanıcılar için en yüksek likidite ve en ucuz ücretleri sağlayarak küçük değerli yaratıcıları da destekleyecektir. “

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz