Binance Kayıtlı Bir Birleşik Krallık Firması Olmak İstiyor

Binance
Binance

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ülkenin düzenleyicisi tarafından bu yılın başlarında ticareti durdurma talimatı verilmesine rağmen, borsanın önümüzdeki altı ila 18 ay içinde İngiltere’ye genişlemeyi planladığını söyledi. İngiltere’nin Mali Davranış Otoritesi (FCA), kripto borsalarında kapsamlı bir düzenleyici baskının ortasında Binance’in Haziran ayında İngiltere’de ticaret yapmasını yasakladı.

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’in Birleşik Krallık’ta kayıtlı bir kripto varlık firması olmak için platformun kara para aklama ve terör finansmanı kontrollerine uyması gerekecek. Bu gereksinimleri karşılamak için Zhao, şirketin Binance.US’taki yan kuruluşuna benzer şekilde Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermek üzere belirli bir şirket kurmayı düşündüğünü belirtti. Zhao, Binance’in FCA lisansı için başvurmayı planladığını, Haziran ayındaki FCA duyurusundan bu yana “İngiltere’den bir dizi eski düzenleyici personel” ve “birkaç yüz uyum görevlisi” işe almayı planladığını söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz