Binance Fiyat Hareketliliği İle Dikkat Çeken Parayı Listeledi

Merkeziyetsiz finans (DeFi) üzerine hizmet veren Compound Governance Token’i (COMP) Binance borsasında listelendi. Yaklaşık birkaç saat önce kripto para borsası Binance son günlerin çok konuşulan token’i COMP’u listeleyeceğini duyurdu. Duyurunun hemen ardından ise COMP fiyatında artış yaşandı.  Bununla birlikte COMP alım satımlarını Bitcoin, Tether, Binance Coin ve BinanceUSD gibi kripto paralar ile işlem çiftlerinde yapılacağı açıkladı.

COMP, yaklaşık bir hafta önce alıp satılmaya başladı ve hızlıca üç haneli artışlar gösterdi ve büyük işlem hacmi oluşturdu. Ancak daha sonra COMP Coinbase borsasında listelendiği ilk günde ciddi bir düşüş yaşadı. Coinbase Pro’da 427 dolardan işlem gören COMP, 8 saat içerisinde 250 doların altına geriledi.Şimdilerde Binance borsasının listeleme haberi ile birlikte birkaç dakika içinde %25 fiyat artışı yaşadı. Borsaya girmesinin ardından ise yine büyük bir düşüş yaşadı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz