Binance Eski IRS Görevlisini İşe Aldı

Binance
Binance

Dolandırıcılıkla mücadele soruşturmalarında yüksek profilli uzman olan Tigran Gambaryan, düzenleyici baskıların ortasında Binance’e katıldı. Bloomberg’den Joanna Ossinger, Binance’in yönetim kuruluna yapılan son katılımın ayrıntılarını paylaştı. Düzenleyici saldırıların ortasında, önde gelen kripto borsası güvenlik ve soruşturma birimlerini güçlendirmek istedi ve bu nedenle Silk Road, Mt.Gox, BTC-e’yi araştıran eski IRS çalışanını işe aldı. Gambaryan, Binance’in küresel istihbarat ve soruşturmalardan sorumlu başkan yardımcısı oldu. Tigran Gambaryan, kripto para dolandırıcılığı ve hack’leri alanında bir dizi yüksek profilli soruşturmaya öncülük etti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu duyurunun tüm kripto borsası segmenti ve özellikle Binance’in ilerlemesi için önemini vurguladı. Son haftalarda Binance, kendisini eşsiz bir düzenleyici baskı altında buldu: Çin ve Singapur’dan kullanıcılara hizmetlerini sunmayı bırakmak zorunda kaldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum İşlemleri Artık Özel Olarak Gönderilebiliyor
Sonraki İçerikBaşkan Powell, Fed’in Kriptoyu Yasaklamayacağını Söyledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz