Binance Coin Piyasa Değeri Cardano’yu Geçti

BNB
BNB

Dünyanın en büyük iyi kripto para borsası Binance’in kripto parası Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) token’inin piyasa değerini aşarak dördüncü en büyük kripto para birimi haline geldi. CoinMarketCap tarafından yayılanan listeye göre Bitcoin, Ethereum ve Tether’den sonra artık Binance Coin sıralanıyor. Bununla birlikte şimdilerde BNB ve ADA token’lerinin piyasa değerleri arasında 1 milyar dolarlık bir fark bulunuyor.

BNB piyasa değeriyşe ADA’yı geride bıraktı. Dünyanın en büyük kripto para birimleri listesinde dördüncü sıra yarışı ivme kazanmaya devam etti. Her iki dijital para birimi de yılın başından bu yana önemli bir yükseliş kaydetti. BNB token’i bu senenin en çok değer kazanan kripto para birimlerinden biri oldu. Son bir günlük değerlere bakıldığında her iki dijital varlık da düştü, ancak BNB, piyasa değerine göre listelenen kripto para birimlerinde dördüncü sırayı yeniden kazanmayı başardı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBloomberg Analistine Göre Bitcoin Bir Değer Deposu Olma Yolunda Hızla İlerliyor
Sonraki İçerikPayPal Dijital Varlık Platformu Curv’ü Satın Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz