Binance Coin 4 Senede 1 Dolardan 640 Dolara Yükseldi

Binance Coin (BNB)
Binance Coin (BNB)

Sadece dört sene önce 1.50 dolar civarında işlem görmeye başlayan Binance Coin (BNB), bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 640 dolara yükselmeyi başardı. BNB, 2017 yazında Binance ICO aracılığıyla Binance’de ücret ödemek için bir yardımcı token olarak Ethereum ağında başladı. Daha sonra, diğer en iyi kripto para birimlerinin çoğunun bulunduğu kendi ana ağı Binance Chain’e geçti.

Geçen yıl Binance Smart Chain’in piyasaya sürülmesiyle birlikte BNB yükselişe geçti. Binance Smart Chain (BSC), DeFi geliştirici ekipleri arasında popüler olduğunu kanıtladı ve çoğu, işlemlerin hızı ve ETH’dekinden çok daha küçük olan ücretlerin boyutu nedeniyle BSC’yi Ethereum’a tercih etmeye başladı. Bu nedenle, BNB yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Coin, Binance ve BSC’nin dışında, kripto borsasının ortakları aracılığıyla seyahat ve turizm gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca Binance Card ile alışveriş, oyun ve hatta gayrimenkul satın almanıza olanak sağlar.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz