Binance Charity’den Türkiye’ye Yardım!

Binance Charity, COVID-19 salgınının en yoğun görüldüğü ülkelere tıbbı malzeme sağlamak için 5 milyon dolar toplamayı hedefliyor. Binance, başlangıçta 1 milyon dolarlık bağışla #CryptoAgainstCOVID kampanyasına öncülük edecek. Fonlar öncelikle İtalya, Almanya, İspanya, Güney Kore, İran, Türkiye, ABD ve Birleşik Krallık‘a dağıtılacak ve tıbbi malzemeler için harcanacak. Bununla birlikte Binance Charity, bağışlanan fonlarla yapılan tüm işlemlerin şeffaf olması için kamuya açıklanacağını belirtti.

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ) kripto topluluğu olarak tüm dünyayı etkileyen koronavirüse karşı birleşmek gerektiğinden bahsetti ve herkesi bu girişime katılmaya davet etti. Ayrıca Binance Charity virüs ilk ortaya çıktığında “Wuhan için Binance” projesi ile 1.4 milyon dolarlık tıbbı malzeme satın alarak bağışta bulundu. Malzemeler, salgının merkez üssündeki Hubei, Sichuan, Guangxi, Şangay ve diğer Çin eyaletleri de dahil olmak üzere 300’den fazla hastaneye ve sağlık ekibine dağıtıldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz