Binance CEO’su: Kripto Para Tüm Net Değerimin Neredeyse Yüzde 100’ünü Oluşturuyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su kripto para milyarderi Changpeng Zhao (CZ), net değerinin neredeyse hepsinin kripto parada olduğunu açıkladı. Bloomberg’e konuşan CZ, röportajında Bitcoin (BTC) gibi çeşitli kripto para birimlerinin artık herhangi bir mülke veya çok fazla itibari paraya sahip olmadığı için tüm net değerinin neredeyse %100’ünü oluşturduğunu belirtti.

CZ,”Ben sadece kripto tutmak istiyorum ve gelecekte kripto paramı nakde dönüştürmeyi planlamıyorum.” diye ekledi. CZ, yalnızca geleneksel parayla yapılabilen ödemeler için kriptoyu fiat’a çevirdiğini belirtti. Zhao, kripto portföyünü geliştirmesinin biraz zaman aldığını söyledi. İlk Bitcoin’i satın aldıktan sonra CEO, 2006’da daha fazla Bitcoin satın alabilmek için evini sattığını belirtti. Çin’in Hurun Araştırma Enstitüsü’nün verilerine göre Zhao, kripto ve blok zinciri endüstrisinde dünyanın en zengin insanlarından biri ve Ocak 2021 itibarıyla 8 milyar dolar olarak tahmin edilen toplam serveti ile en zengin üçüncü kripto milyarderi oldu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz