Binance CEO’su CZ Düzenleyici Baskısına Yanıt Verdi

Dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerin artan baskısıyla karşı karşıya kalan Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, kripto endüstrisinin devam eden büyümesi için “açık düzenlemelerin kritik olduğunu” savunan bir açık mektup yazdı. Binance borsası son günlerde Birleşik Krallık’tan Japonya’ya ve Tayland’dan Cayman Adaları’na kadar dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerin artan ilgisiyle karşı karşıya kaldı. Bunun üzerine CZ, düzenlemelerle ilgili görüşlerini paylaştı.

CZ, küresel olarak kripto para birimlerinin daha geniş bir şekilde benimsenmesinin “farklı ülkelerde daha net düzenleyici çerçevelere” ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Kripto para piyasasının ne kadar erken düzenlenirse o kadar iyi olduğunu belirten CZ, “Uzun vadede iyi geliştirilmiş bir yasal ve düzenleyici çerçevenin, kriptoyu herkesin günlük yaşamında gerçekten gerekli kılan sağlam bir temel olacağına inanıyorum” diye ekledi. CEO ayrıca “uyumun bir yolculuk olduğunu” söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz