Binance CEO’su Borsanın Genel Merkezi Olmadığını Yineledi

Binance
Binance

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, hala şirketinin genel merkezi olmadığı konusunda ısrar ediyor.  Bu yılki Ethereal Zirvesi’nde konuşan CZ borsanın genel merkezi olmadığını yineledi. Herkesin bir şirketin genel merkezi tanımı biraz farklıdır diyen CZ, son üç buçuk senedir evden çalıştığını ve lider ekibinin de tek bir ofiste kalmadıklarını belirtti.

Binance tarihinde düzenleyicilerle zorlu bir ilişki yaşadı. 2017’de Binance, daha rahat kripto düzenlemeleriyle bilinen Malta’ya gitmeden önce Japonya ve Tayvan’da ofis açarak Çin’deki ofisinden ayrıldı. Ancak geçen yıl Malta, Binance’in Malta’da faaliyet göstermek için lisanslı olmadığını açıkladı. Bundan beş ay sonra, Malezya Menkul Kıymetler Komisyonu, Binance’in ülkede yasa dışı olarak faaliyet gösterdiğini iddia etti. O sırada Binance destek personeli operasyonlarının Malezya’da gayet iyi çalıştığını söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz