Binance Borsasına Dava Açıldı

Binance
Binance

Yüzlerce kripto trader’ı, bu yılın başlarında yaşadığı büyük bir kesinti nedeniyle karşılaştıkları kayıpları telafi etmek için Binance’e dava açtı. CNBC tarafından yayınlanan bir makaleye göre Binance, yüzlerce kripto yatırımcısının büyük miktarda para kaybetmesine sebep oldu. Bu yılın başlarında Binance borsası büyük bir kesintiye uğradı ve bu sırada ticareti askıya alarak açık pozisyonları kapattı. Bu da yatırımcıların zarara uğramasına yol açtı. Liti Capital, Binance aleyhindeki davayı finanse etmek için 5 milyon dolar sağlamak amacıyla devreye girdi. New York merkezli White & Case law şirketi, zarara uğrayan tarafın çıkarlarını temsil edecek.

CNBC, özellikle bu trader’lardan biri olan Kanadalı kripto yatırımcısı Fawaz Ahmed’in hikayesini paylaştı. Ahmed kripto piyasasının çöktüğü 19 Mayıs’ta Ethereum’da 6 milyon dolar kaybetti. Ahmed Ether’den çıkmak istedi ancak Binance kesintisi gerçekleşti, bir saat boyunca çevrimdışı kaldı ve trader konumundan çıkamadı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikAvalanche Son 3 Ayın En Yüksek Seviyesinde
Sonraki İçerikEski SEC Başkanı Kripto Şirketine Katıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz