Binance Borsası Sushi Token’i Listelemesini Savundu

SushiSwap’ın sert düşüşünün ardından dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance bu token’i listediği için eleştirildi. Ancak Binance, Sushi token gibi riskli projeleri destekleme kararının arkasında durdu. Özellikle Binance CEO’su CZ olarak bilinen Changpeng Zhao, SUSHI gibi projeleri ve tokenleri listeleme kararlarını savundu.

Alanın liderlerinden biri olarak yeniliği desteklediklerini belirten CZ, yenilikle birlikte risk aldıklarını dile getirdi. CZ vazı projelerin yükseldiğini bazılarının ise battığını söyledi ve yatırımcılara daima buna göre risk almalarını tavsiye etti. SUSHI’nin kurucusu anonim geliştirici Şef Nomi^nin kendine ait ololan yönetim tokenlarınn hepsini satması ile token 9.5 ABD dolarından 1.13 ABD dolarına kadar düşmüştü. Ayrıca çıkan tartışmaların ardından Şef Nomi, protokolün kontrolünü FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’e devretti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz