Binance Borsası Shina Inu Vadeli İşlemlerini Başlatıyor

Shiba Inu
Shiba Inu

Dünyanın en büyük borsası Binance, Shiba Inu’yi (SHIB) Innovation Zone’da listeledikten sonra Shiba-Inu tabanlı vadeli işlem sözleşmelerini başlatmak üzere olduğunu duyurdu. Bugün erken saatlerde Binance, Shiba-Inu token’ini listelemeye başladı. Gün içinde SHIB stablecoin’ler BUSD ve USDT’ye karşı işlem yapmaya başladı.

Kullandığı simge sebebiyle Dogecoin’e benzeyen Shiba-Inu token’i, CoinMarketCap’te 19. sırada yer alan bir ERC-20 kripto para birimidir. CoinMarketCap’e göre, Binance bu coin’i listeledikten sonra SHIB %113’ün üzerinde yükseldi ve bir saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00003264 dolara ulaştı. SHIB ticareti başladıktan sonra Binance, Shuba-Inu tabanlı vadeli işlem sözleşmelerinin de başlatılacağına dair bir Twitter duyurusu yaptı ve 55x kaldıraç ile her biri 1.000 SHIB değerinde USDT marjlı kalıcı sözleşmeler başlatılacağını açıkladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz