Binance 1 Milyar Dolarlık Fon Başlattı

Binance
Binance

Kripto borsası Binance, blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini teşvik etmek ve Binance Akıllı Zincir blok zincirinin kendisini desteklemek için 1 milyar dolarlık bir büyüme fonu başlattı. Binance Akıllı Zincir Hızlandırıcı Fonu’nun yatırım direktörü Gwendolyn Regina yaptığı açıklamada, “1 milyar dolarlık girişimle odak noktamız, farklı blok zincirleriyle entegre çapraz zincir ve çok zincirli altyapılar oluşturmaya genişletilecek.” dedi. Fonların yaklaşık yarısı blok zinciri hizmetlerine ve oyun ve sanal gerçeklik gibi kripto dünyasının diğer daha niş alanlarına gidecek. Ek olarak, yaklaşık 300 milyon doların bir inşaatçı programına gideceği ve 100 milyon doların da yetenek geliştirme ve likidite teşviklerine gideceği bildiriliyor.

Borsa dünya çapında finansal hizmetler düzenleyicilerinin öfkesini artırdığı için Binance için son birkaç ayı zor geçirdi. İngiltere, İtalya, Malezya, Cayman Adaları, Singapur, Hollanda, Güney Afrika ve Japonya’daki düzenleyicilerin tümü, borsanın belirgin düzenleyici eksikliklerini ele aldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz