Bill Pulte Bitcoin’in Düşmesini Bekliyor

Bill Pulte
Bill Pulte

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ev inşaatı ve gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan PulteGroup’un varisi hayırsever Bill Pulte, yakın tarihli bir tweet’te şu anda aktif olarak satın almadığını iddia ederek Bitcoin’e sitem etti. Pulte lider kripto para birimi Bitcoin ve e-araba üreticisi Tesla’nın hisselerinin önümüzdeki altı ay içinde düşüş kaydedeceğini belirtti. Pulte daha düşük fiyatlarla daha fazlasını satın alabilmek için beklediğini söyledi. En iyi kripto para birimi olan Bitcoin, rekor seviyesinden %37,59 düştü.

Yaklaşık 100 milyon dolarlık bir kişisel serveti olan Pulte, ihtiyacı olanlara para dağıtarak Twitter’da büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Son birkaç yılda Pulte, büyük bir Bitcoin savunucusu olarak ortaya çıktı. Kripto para biriminin ademi merkeziyetçiliği sağlayarak ve havale maliyetlerini düşürerek hayırseverliği yeniden şekillendirebileceğini iddia etti. Geçen Ağustos ayında Pulte, Bitcoin’in “inanılmaz derecede değerli” olacağını tweetledi ve kripto para birimi topluluğunun dikkatini çekti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz