Belediye Başkanı Suarez Çin’deki Bitcoin Madencilerini Miami’ye Çağırdı

Miami
Miami

Belediye Başkanı Francis Suarez, şu anda Çin’de baskı altında olan Bitcoin madencilerinin Miami’ye gelebileceğini belirtti. Tüm Bitcoin madenciliğinin yarısından fazlası Çin’de gerçekleşirken, yetkililer Çin’deki kripto para madenciliğine baskı yapmaya başladı. Bu sebeple Miami belediye başkanı Suarez, bu madencilerin Miami’ye gelmesinin karşılıklı yarar sağlamak için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. Suarez, Miami’nin nükleer enerjiden elde edilen ucuz enerji nedeniyle enerji yoğun madencilik için ideal bir yer olduğunu ifade etti.

Suarez bir süredir kripto paraların destekçisiydi ancak şehir adına hamleler yapmaya ancak son zamanlarda başladı. Şubat ayında, Bitcoin uygulama kararı Miami Şehri komisyonu tarafından resmen onaylandı. Belediye Başkanının eğilimlerinin yanı sıra, son zamanlarda Miami’de kripto para birimleri yoğun bir şekilde öne çıktı. Bu ayın başlarında, şimdiye kadarki en büyük Bitcoin konferansı Miami’de gerçekleşti. Ek olarak, tamamen kripto kullanılan en pahalı emlak işlemi de yakın zamanda Miami’de gerçekleşti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikGoldman Sachs Bitcoin Vadeli İşlemleri İçin Galaxy Digital İle Ortaklık Kurdu
Sonraki İçerikÜnlü Market Zinciri Kripto Para Alım Satımına İzin Verecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz