Beklenen Bitcoin Cash Madenci Ödül Yarılanması Gerçekleşti

Bu yıl merakla beklenen Bitcoin Cash’de madenci ödül yarılanması gerçekleşti. Bugünden sonra Bitcoin Cash madencileri blok başına 12,5 yerine 6,25 adet Bitcoin Cash alacaklar. Halving süreci içersinde oldukça bir fiyat hareketi çizen Bitcoin Cash’de bundan sonra nasıl bir süreç olacağı şimdiden merak konusu. Öyle ki bu ödül yarılanmasından sonra BCH madencilerinin büyük bir kısmının Bitcoin madenciliğine geçmesi ve Bitcoin Cash ağındaki Hash Rate oranının ciddi miktarda düşmesi bekleniyor. Bilindiği üzere Hash Rate oranındaki ciddi düşüşler o kripto parayı dışardan saldırılara karşı daha savunmasız duruma getiriyor.

Bitcoin Cash’den olaylı bir şekilde forklanarak ortaya çıkan Bitcoin SV’de de bu ayın 10’unda madenci ödül yarılanması yaşanacak. Bu tarihten sonra oradaki madencilerin de ödüllerin azalması dolayısıyla Bitcoin madenciliğine geçiş yapmaları bekleniyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz