Basic Attention Token Rekor Kırdı

Basic Attention Token (BAT)
Basic Attention Token (BAT)

Tüm kripto endüstrisinin piyasa değeri son 24 saat içinde düştü ve 2,8 trilyon dolardan kabaca 2,5 trilyon dolara geriledi. Bitcoin ve Ethereum gibi önde gelen kripto para birimleri değer kaybetse de Basic Attention Token (BAT) dayanıklılık gösterdi. Basic Attention Token, bu sabah erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,81 dolara ulaştı. CoinMarketCap’e göre BAT şimdilerde 1.45 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

BAT, gizlilik odaklı web tarayıcısı Brave için yerel kripto para birimidir. Brave, kullanıcıların davranışlarını izlemek ve bu davranışa dayalı reklamlar göstermek yerine, kullanıcıların gönüllü olarak reklamları görüntülemeleri için BAT kazanmalarına olanak tanır. Bu ayın başlarında Brave tarayıcısı, Ethereum ağının ötesine geçti ve Solana ağıyla bir entegrasyon başlattı. Firma, 2022’nin başında bir Solana cüzdan entegrasyonu da sunacaklarını ekledi. Bu gelişme son bir ayda Basic Attention Token’in değer kazanmasına sebep oldu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz