Banco Azteca BTC Desteği Ekleyecek

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Ricardo Salinas Pliego, bankasının Bitcoin için destek sağlayacağını doğruladı. Meksikalı milyarder Ricardo Salinas Pliego, Perşembe günü bir tweet ile Banco Azteca’nın yakında Bitcoin’i kabul edeceğini doğruladı. Net değeri 15.6 milyar dolar olduğu tahmin edilen Grupo Salinas’ın kurucusu ve başkanı, en büyük kripto para birimine desteğini göstermek için Twitter profil resmine Bitcoin lazer gözleri de ekledi.

Haziran ayı sonlarında Salinas, Banco Azteca’nın lider kripto para birimi Bitcoin’i destekleyen ilk Meksika bankası olmayı hedeflediğini duyurdu. Bu sene başında Pliego, Twitter hesabındaki biyografi bölümüne Bitcoin yazdı. Ayrıca geçtiğimiz Kasım ayında, üçüncü en zengin Meksikalı milyarder, etkileyici portföyünün yüzde 10’unu Bitcoin’e dönüştürdüğünü açıkladı. Pliego Bitcoin’i yatırım portföyünü çeşitlendirmenin iyi bir yolu olarak gördüğünü ifade etti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz