Balinalar Ethereum Satın Alıyor

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

En iyi Ethereum cüzdanları, Ağustos ayından bu yana istikrarlı bir şekilde Ethereum ekliyor ve fiyat Mayıs ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken bile bunu yapmaya devam ediyor.

Santiment on-chain veri sağlayıcısı, 1 ila 10 milyon Ethereum tutan Ethereum cüzdanlarının son üç ayda büyük miktarda Ether satın aldığını tweetledi. Bu süre zarfında, Ethereum arzının %13,9’unu satın aldılar ve Ether fiyatı 4,200 dolar bölgesine yükselerek, Mayıs ayının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan Ethereum’u aşmaya yaklaşmasına rağmen, daha fazlasını eklemeye devam ettiler. Kripto balinaları artık borsa dışı cüzdanlarda, diğer balinaların borsa adreslerinde tuttuklarından beş kat daha fazla Ethereum tutuyor. Bu arada, yatırımcılar uzun vadeli depolama için Ether’i soğuk cüzdanlara çektikçe ETH borsa arzı önemli ölçüde düşüyor. Bu, Ethereum fiyatının büyümesinin ana nedenlerinden biri olabilir.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz