Balinalar 2 Milyon BTC Taşıdı

btc
btc

Anonim cüzdanlar arasında büyük miktarda Bitcoin transfer edildi. Son 24 saat içinde, blok zincirinde ortalama 21.000 Bitcoin taşıyan çok sayıda kripto işlemi tespit edildi. Toplamda 60 milyar USD değerinde Bitcoin transfer edildi. Bu 60 transferin her birinde yaklaşık 1 milyar dolar veya biraz daha az tutarda BTC gönderildi. Anonim cüzdanlar arasında toplam iki milyondan fazla Bitcoin taşındı. Aktarılan kripto fonlarının toplam yaklaşık miktarı, fiat cinsinden 60 milyar dolara eşittir.

Bitcoin’deki her bir milyar USD’nin transfer edilmesi yaklaşık 13 dolara mal oldu. Cumartesi günü, birkaç saat içinde aynı şekilde 2 milyar doların üzerinde transfer yapıldı ve bu transferler tüm hafta sonu boyunca devam etti. The Independent’ın yakın tarihli bir makalesine göre, kripto balinaları, görünüşe göre kısa vadede başka bir büyük BTC rallisinin gerçekleşebileceğine inanarak, son üç aydır aktif olarak Bitcoin satın alıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCream Finance Saldırıya Uğradı
Sonraki İçerikSolana 100 Doları Aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz