BabyDoge En Çok İşlem Gören Coin’lerden Biri Oldu

BabyDoge
BabyDoge

Yakın zamanda paylaşılan analizler, Binance Smart Chain’deki en büyük 1.000 cüzdanın artık BabyDoge’u ETH’den çok daha sık alıp sattığını ve bu da onu en çok ticareti yapılan token haline getirdiğini gösteriyor. WhaleStats analitik platformu tarafından oluşturulan analizlere göre, BabyDoge meme kriptosu şu anda Binance Smart Chain’e dayalı ilk 1.000 cüzdan için en çok işlem gören token olarak Ethereum’u geride bıraktı. bugün erken saatlerde, BabyDoge’un USD karşısında döviz kuru son 24 saatte neredeyse %17 artış göstererek 0.0000000037 dolara yükseldi. Yılın başında, 3 Ocak’ta, BabyDoge sahiplerinin toplam miktarı 1.110.000’in üzerine çıktı.

En iyi BNB cüzdanlarına gelince, o gün neredeyse 46.366.399.736.000 BabyDoge depoladılar. Twitter’da BabyDoge topluluğu dünyanın en büyük borsası Binance’den kripto parayı listelemesini istiyor ve fiyatın bundan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını bekliyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz