Avalanche En Büyük 10 Kripto Para Biriminden Biri Oldu

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX)

Bloomberg’in bildirdiğine göre, Avalanche kripto para birimi, daha önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra piyasadaki en büyük kripto paralar listesine girdi. AVAX, Shiba Inu kripto para birimini geçtiğini ve piyasa değerine göre sıralanan en iyi madeni paralar arasında 11. sırada yer aldığını bildirdi. Şu an itibariyle, kripto para “elit” ilk 10’a girdi ve ünlü meme tabanlı Dogecoin’i tekrar 11. sıraya taşıdı. Borsalardaki fiyat artışı, Ava Labs’in yaratıcısının geçen hafta yaptığı duyuruya bağlı. Şirket, verimli afet yardım platformları oluşturmak için Deloitte ile ortaklık kurmayı dört gözle bekliyor. Avalanche, önemli yükler altında ağ üzerinde daha hızlı ve daha ucuz işlem işleme sunan birçok Ethereum rakibinden biridir.

Avalanche’ın kapitalizasyonu ve fiyatı geçen ay neredeyse iki katına çıkarken, yıllık %3,000’in üzerinde büyüme gösterdi. Kripto paraların çoğu, finansal piyasalarda küresel riskten kurtulmanın ardından güçlü bir düzeltmeyle karşı karşıya kalırken, AVAX, ATH’sini art arda dördüncü gün güncelliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz