Atari Token Yüzde 72 Arttı

Atari
Atari

Atari (ATRI) token tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Fantom blok zincirinin uygulanmasının duyurulmasından birkaç saat sonra rekor bir %72 fiyat artışı yaşadı. 1 Eylül 2021’de ATRI, merkezi olmayan finans platformu Fantom’un (FTM) bir parçası oldu. Haber yayınlandıktan sonra, token %72’lik bir fiyat artışıyla karşı karşıya kaldı ve merkezi olmayan borsa SpiritSwap’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.085 dolara ulaştı.

Atari, dünyanın en popüler video oyunu yaratıcısı şirketlerinden biridir. 1972’de şirket, ülkedeki binlerce evin bir parçası haline gelen Atari 2600 Video Bilgisayar Sistemini piyasaya sürdü. 2020 yılında ise şirket, Blockchain dünyasına Atari Token (ATRI) adlı kendi kripto para birimiyle giren Atari Chain adlı bir bölüm kurdu. Atari token’inin amacı, interaktif eğlence ajansının ekosistemi içinde bir ödeme aracı olarak hareket etmektir. ATRI, Ethereum blok zincirinde çalışır ve ERC-20 standardı ile uyumludur.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz