Ark Invest: BTC 2030’da 1 Milyon Dolara Yükselecek

ARK
ARK

2021’de ABD pazarındaki en karlı borsada işlem gören ürünlerden biri haline gelen ve yaygın olarak bilinen teknoloji fonu, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tahminlerini yayınladı. Ark analizi, Bitcoin yatırımcılarının çoğunun olgunlaştığını ve varlıkları kısa vadeli spekülatif kazanç yerine uzun vadeli kazanç için elinde tuttuğunu gösterdi. BTC’nin işlem hacmi 2021’de %120’lik bir artışla karşılaştı ve 12 trilyon dolara ulaştı. Kripto para biriminin benimsenmesi devam ederken, kullanıcılar hem havale hem de düzenli transferler için dijital varlıkları kullanmaya başladı.

Piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimine gelince, Ark, geleneksel bankacılık çözümlerinden önemli ölçüde daha iyi ölçeklenen merkezi olmayan finansın daha da geliştirilmesiyle akıllara durgunluk veren bir kapitalizasyon artışı bekliyor. ARK Invest 2030 yılında Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını, Ethereum piyasa değerinin de 20 trilyon dolara yükseleceğini tahmin etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz