Arizona’nın ABD Senatosu Adayı Bitcoin Milyoneri Çıktı

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Arizona’nın 2022 Senatosu yarışındaki en iyi Cumhuriyetçi adaylardan biri olan Blake Masters, yakın tarihli bir dosyaya göre 1 milyon doların üzerinde Bitcoin’e sahip. Mevcut sıralamaya göre Amerika başka bir kripto para dostu senatöre sahip olabilir. 34 yaşındaki teknoloji yöneticisinin Bitcoin dışında portföyünde Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Zcash ve diğerleri de dahil olmak üzere çok sayıda altcoin bulunuyor. Bununla birlikte altına ve gümüşe de yatırım yapan Masters portföyünü oldukça çeşitlendirdi.

Masters, potansiyel çıkar çatışmalarını önlemek için Amerikalı milletvekillerinin bireysel hisse senedi ticaretini yasaklamasına desteğini dile getirdi. Son zamanlarda kripto dostu politikacıların sayısı artmaya başladı. Yakın zamanda Demokrat Parti’den ayrılan ve Forward Party PAC’ı başlatan eski başkan adayı Andrew Yang, Bitcoin’in “büyük bir savunucusu” olarak tanımladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik20’den Fazla Kripto Şirketi Çin’den Çekildi
Sonraki İçerikSenatör Lummis 100 Bin Dolar Değerinde BTC Satın Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz