Anthony Scaramucci: ETH ve ADA Yükselecek

Anthony Scaramucci
Anthony Scaramucci

SkyBridge Capital hedge fonunun başkanı, Ethereum ve ADA’nın gelecekte Bitcoin ile birlikte yükselmeye devam edeceğine inanıyor. SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşacağı tahmininin arkasında durdu ve Cardano (ADA) ve Ethereum’un (ETH) Bitcoin ile birlikte yükseleceğini öne sürdü.

Squawk Box programına katılan CEO, Bitcoin’in sadece iki saat içinde yaklaşık 5,500 dolar düştüğü son zamanlardaki büyük düşüşüne nasıl baktığını anlattı. Varlık yönetim fonu başkanı, El Salvador’un yasal para ilan edip 400 BTC satın aldığı haberi üzerine Bitcoin’in muhtemelen hızla yükseldiğine inanıyor. Ancak, o sırada piyasada çok fazla kaldıraç olduğunu ve son 48 saat içinde her şeyin havaya uçtuğunu söyledi. Bu nedenle, lider kripto para keskin bir şekilde düştü. Düşüşe rağmen Scaramucci, Bitcoin’in temellerinin sağlam olduğunu belirtti. Bununla birlikte Cardano ve Ethereum gibi kripto paraların uzun vadede çok sayıda kullanım durumu olduğu için yükselmeye devam edeceğini dile getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik286.5 Milyon XRP Taşındı
Sonraki İçerikShiba Inu Coinbase Borsasında Listelendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz