Anthony Scaramucci: BTC 100 Bin Dolara Ulaşacak

Anthony Scaramucci
Anthony Scaramucci

SkyBridge Capital’in CEO’su ve kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) yıl sonundan önce 100 bin dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Scaramucci, sınırlı ve sabit Bitcoin arzı olduğunu ve talebin her ay katlarak arttığını dile getirdi. Bu nedenle milyarder Bitcoin’in yükselmeye devam edeceğini öngördü ve 100 bin dolarlık fiyat hedefine bağlı kalacaklarını açıkladı.

Eskiden Bitcoin’e şüpheyle bakan olan Scaramucci, SkyBridge Capital’in ilk BTC fonunu geçen yıl 25 milyon dolarlık bir yatırımla başlattı. O zamandan beri, firma sürekli olarak dijital altını biriktirmeye devam ediyor. Scaramucci, ürün portföyünde muhtemelen 650 ila 700 milyon dolar değerinde Bitcoin olduğunu ifade etti. Scaramucci, Bitcoin’e uzun süredir inanıyor ve ana kripto para biriminin Google, Facebook ve Amazon gibi teknoloji devlerinden daha hızlı büyüdüğüne inanıyor. Bu nedenle Bitcoin’in 2025 yılına kadar 1 milyar kullanıcıya ulaşacağını düşünüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz