Anthony Scaramucci: Bitcoin’in 300.000 Dolara Yükselebilir

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Anthony Scaramucci’ye göre, kripto para birimi 300.000 dolara yükselirse, Bitcoin’i hangi fiyattan aldığınız önemli olmayacak. CNBC’deki son görünümü sırasında Amerikalı yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin fiyatının sonunda 300.000 dolara kadar çıkabileceğini öne sürdü. Scaramucci’ye göre bu noktada, kripto para birimini 20.000 dolar veya 60.000 dolardan satın alıp almadığı önemli değil. Scaramucci, lider kripto para biriminin önümüzdeki altı yıl içinde aşırı yükseliş fiyat hedefine ulaşabileceğine inanıyor.

binance

Scaramucci kısa süre önce ABD Federal Rezervinin yıl sonuna kadar daha az agresif bir faiz artırımı politikası benimseyebileceğini ve bunun Bitcoin’i daha da yükseltmeye yardımcı olacağını belirtti. Eski Beyaz Saray danışmanı, 1990’ların sonundaki dot-com balonu sırasında defalarca Bitcoin satın almayı Amazon hisseleri satın almakla karşılaştırdı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCardano Önemli Bir Kilometre Taşına Ulaştı
Sonraki İçerikBinance, Curve Finance’ten Çalınan Fonları Dondurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz