Analistlerden Bitcoin Yarılanması Sonrası İçin Fiyat Tahminleri

Birçok analist Mayıs ayında gerçekleşecek olan Bitcoin yarılanmasının ardından lider kripto paranın fiyatı ile ilgili tahminde bulunuyor. İki aydan daha kısa sürede gerçekleşecek olan yarılanma birçok yatırımcı tarafından dört gözle bekleniyor. Genellikle yatırımcılar yarılanma sonrası dönemde Bitcoin’in 20.000 doların üzerine çıkacağını düşünüyor.

YouTuber ve trader Chris MMCrypto son yaptığı açıklamadan önce Bitcoin’in 14.000 dolarlık alana ulaşacağını belirtti. Ayrıca analist yarılanmanın ardından Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor. MMCrypto’ya göre 1 adet Bitcoin 2021 yılının sonunda 30.000 dolardan satılacak.

binance

Bununla birlikte trader Carl Eric Martin herhangi bir fiyat tahmini paylaşmasa da yaklaşan yarılanmanın enflasyon oranlarını yarı yarıya azaltacağı için Bitcoin için çok önemli olacağına inanıyor. Ayrıca analiste göre bu olaydan sonra kripto paralara olan farkındalık artacak ve giderek daha fazla insan Bitcoin hakkında konuşacak.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz