Analistler Ethereum’un 600-800 Dolara Yükseleceğini Düşünüyor

En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) 190 dolara yükselmeyi başardı. Bunun üzerine kripto para analistleri Ethereum tahminlerini yayınlamaya başladı. Ethereum etrafındaki genel piyasa düşüncesi hem kısa hem de uzun vadeli yükseliş gösteriyor.

Ethereum yatırımcısı @jarzoombek yakın zamandaki bir ETH grafiğini tweetledi ve kripto paranın bu yıl en az 400 dolara yükselmeye hazır olduğunu belirtti. Tweet’i Cumartesi günü yayınladı ve o zamandan beri ETH 190 dolara yükseldi.

binance

Ünlü kripto analisti @CryptoMichNL ETH’nin yükseleceğini dile getirmişti. Analistin Twitter hesabında paylaştığı ETH grafiğine göre Ethereum fiyatı için hedefi 600- 800 dolar arası.

‘CryptoWolf’ olarak bilinen analist ise 2020’de ikinci en büyük para biriminin artacağını vurgulayarak Twitter hesabından tahminlerini belirtti.Son yayınladığı Tweet’ine göre“Ethereum boğa piyasasına 2017’de olduğu gibi liderlik edecek.”


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz